Porovnať nehnuteľnosti

Porovnaj

Nenašli sa žiadne nehnuteľnosti na porovnanie.

ODHAD CENY NEHNUTEĽNOSTI

Za pomoci cenových máp a analýz Vám vieme spracovať odhad aktuálnej trhovej ceny nehnuteľnosti.

PROFESIONÁLNE FOTENIE NEHNUTEĽNOSTÍ

Pri fotení kladieme dôraz na detaily a zameriavame sa na najväčšie pozitíva nehnuteľnosti. Fotografie sú zhotovované viacerými objektívmi a upravované v postprodukcii.

REALISTICKÉ VIZUALIZÁCIE

Spracujeme fotorealistické vizualizácie vašej nehnuteľnosti v prípade, že je prázdna, alebo vhodná na rekonštrukciu pre potenciálnych záujemcov.

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

Prevedieme záujemcov vašou nehnuteľnosťou z pohodlia ich domova prostredníctvom prehliadky s využitím 360° záberov a vizualizácií.

DRONOVÉ ZÁBERY

Pokochajte sa pohľadom z vtáčej perspektívy. Aj takto vieme predaj Vašej nehnuteľnosti posunúť na vyšší level atraktivity.

PREZENTAČNÉ VIDEO

Natočíme videoprehliadku alebo videoupútavku Vašej nehnuteľnosti čím do ponuky pridáme dynamiku a inzerát tak získa na originalite.

HOMESTAGING

Úlohou služby homestaging je ukázať kupujúcemu potenciál priestoru a zároveň ho zútulniť. Nábytok a doplnky dizajnér rozmiestni tak, aby ukázal plný potenciál a funkčnosť nehnuteľnosti.

PROGRESÍVNE PRINTY

Záujemcom o nehnuteľnosť vždy poskytujeme náhľad ponuky aj na osobných stretnutiach prostredníctvom obsahovo prepracovaných a graficky vyladených tlačovín.

PRVÉ PRIEČKY V INZERCII

Inzerát za Vás nielen pripravíme, ale aj zaplatíme za Vás prvenstvo v rebríčku nehnuteľnosti na všetkých inzertných portáloch. Zvýšime tak šance na rýchlejší predaj Vašej nehnuteľnosti.

PROPAGÁCIA CEZ SOCIÁLNE SIETE

Pre oslovenie ešte viac potenciálnych záujemcov využívame propagáciu Vašej nehnuteľnosti aj cez viaceré sociálne siete. Čas, ktorý by ste strávili inzerciou tak môžete využiť zmysluplnejšie.

OBHLIADKY NEHNUTEĽNOSTI

Obhliadky Vašej nehnuteľnosti vyriešime za Vás, čím šetríme Váš pracovný, alebo voľný čas. Prevedieme záujemcov vašou nehnuteľnosťou v čase kedy im to najviac vyhovuje vďaka našej flexibilite.

KATASTRÁLNY ÚRAD

Zaistíme komunikáciu a doručenie dokumentov k predaju na katastrálny úrad a zariadime zápis vlastníckeho práva.

PRÁVNE SLUŽBY

Poskytujeme právne poradenstvo a servis pri vypracovaní všetkých dokumentov, čím Vám zabezpečíme seriózny a bezpečný obchod.

TECHNICKÉ PORADENSTVO

Okrem vlastnej praxe v stavebnom inžinierstve spolupracujeme s mnohými ďalšími autorizovanými architektmi a inžiniermi, čím garantujeme službu technického poradenstva pre zatraktívnenie predaja.

PREPIS DÁVOK ENERGIÍ

Ešte pred samotným záverom splníme povinnosť za nových majiteľov a zariadime prepis dávok energií.

ODOVZDANIE NEHNUTEĽNOSTI

Úplným záverom úspešného obchodu so spokojnosťou všetkých strán je odovzdanie nehnuteľnosti do užívania novým majiteľom.